« Spor Kulübü & Güzellik Merkezi SPA Otomasyonu »

Spor Kulübü & Güzellik Merkezi SPA Otomasyonu

Spor, Spa, Güzellik Merkezi, Kuaför, Golf tesisleri için hazırlanmış zorlu yönetim sürecini kolaylaştırmaya yönelik bir uygulamadır. Üye takibi (CRM), mekanlar, görevliler gibi kaynakların planlanması, kampanyalar düzenlenmesi, duyurulması, e-posta gönderimi, ödemeler, faturalandırmalar, randevular, stok takibi, cari kontrol gibi tüm işlemleri kontrol altına alacak ve verimliliği artıracak özellikler ve fonksiyonlar sunar.

Görevlilerin ve hizmet verilen mekanların verimli kullanılmasını sağlayan sistem, üyelerin takibini, kullanılan ürünlerin stok takibini, personelin prim ve başarı puanlarının takibini, günlük kasa tahsilatlarını yapan mükemmel bir çözümdür.

Sistem ile üye kişisel ve detay bilgileri ile aldığı hizmet ve ürün bilgilerine erişilir, giriş çıkış kontrolü sağlanır, özel günler unutulmaz.

Ana ekran üzerinden tüm işlemlere hakim olunur ve işletmenin tüm durumu mekan ve zaman dilimine göre randevu, tahsilat, cari hesaplar, alternatif döviz kasaları, görevli, prim, stok, ürün, hizmet, üye, borçlu durumu listelenir.

Tüm işletmeye ait günlük, aylık mukayeseli gerek rakamsal gerekse grafik ortamda görevli ve mekan bazlı raporlara ulaşılır.

PYRO Elektronik Ödeme Sistemi

Kulüpler, havuzlar, siteler, aqua parklar, beachler, oteller ve okullar gibi nakit para kullanılmayan işletmeler için hazırlanmış bilgisayarlı, proximity (rfid) kartlı adisyon sistemidir. Parasız ödeme ile kayıplar engellenmiş olur.

Ödemeler kasada kartın okuyucuya yaklaştırılması ile kolaylıkla yapılabilir. 15 cm.'e kadar mesafeden temas etmeden ödeme yapılabilmektedir. Kartın cüzdan içinde ya da çantada olması ödemeyi engellemez. Kart yerine anahtarlık, tom yada bileklikte (TAG) kullanılabilir. Kartta kalan kontör miktarı yazıcıdan yazdırılır.