Hakkımızda

Endüstriyel kalkınma ve ilerleme yolunda her geçen gün yeni adımlar atılmakta olan dünyamızda bilişim ve görsel tasarıma dayalı hizmet ihtiyacının artması nedeniyle bilgi teknolojilerinin daha etkin olarak kullanılabilmesi gerekmektedir.

Bu amaca hizmet etmek için; 1998 senesinde üniversite sıralarında tohumları atılan ARONEC Bilişim ve Reklam faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu doğrultuda, hedefimiz yüksek kalitede hizmet sunarak rekabet etmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Bilişim sektöründe sınırın olmadığını savunmaktayız. Bu sınırsız hizmet anlayışı çerçevesinde; deneyimli personellerimizle, alan adı ve hosting hizmetleri, kurumsal/bireysel internet site tasarımları, IT Teknolojileri danışmanlığı ve görsel tasarıma dayalı reklam hizmetleri konularında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Hizmetlerin; karşılıklı güvenle, üstün kalitede, en ufak detayına kadar tamamlanıp, teslim edilmesini ilkesini benimseyen ARONEC; bu prensipleriyle sektörde sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Misyon

Bilgi teknolojileri ve reklam alanında ihtiyaçları karşılamak ve verimliliği arttırmak amacıyla; deneyimli ve yetkin ekibimizle sürekli iyileştirmeye inanarak en uygun tasarım, çözüm ve servis desteğini sağlamak.

Vizyon

Bilişim teknolojileri ve reklam alanında öncü çözüm ve hizmetleriyle, fark yaratan uzmanlıklarıyla Türkiye’de lider, uluslararası pazarda söz sahibi olmak.